Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Në një farë mënyre, Anjeza Maja sapo pranoi që ka të dashur

Në një farë mënyre, Anjeza Maja sapo pranoi që ka të dashur
May 07
12:29 2017

Ajo është një prej vajzave më të dashura të ekranit dhe jeta personale e saj ka tërhequr gjithnjë vëmendje.

Anjeza Maja ishte e pranishme në eventin ku mikrofoni i “Thumb” kishte shkuar këtë javë për të thumbuar personazhe të ndryshme.

E pyetur se ku do t’i kalonte pushimet, qoftë me familjarët, qoftë me të dashurit, Anjeza përgjigjet: “Me familjarët besoj se nga jugu, kurse me të dashurit nëse… nëse”. Mos vallë Maja sapo pranoi që është në një lidhje?

Për më shumë, mjafton të shihni videon e mëposhtme. /Blitz.al

Shperndaje