Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Në mes të kaosit të tradhëtisë, Khloe Kardashian lind vajzën! Tristan Thompson ishte brenda në sallë

Në mes të kaosit të tradhëtisë, Khloe Kardashian lind vajzën! Tristan Thompson ishte brenda në sallë
April 12
18:08 2018

Sipas “TMZ” Klhoe Kardashian ka lindur vogëlushen e saj të cilën po e priste me padurim, sot në mëngjes. Vetëm dy ditë pas publikimit të fotove dhe videove që tregonin mbi tradhëtinë e bashkëshortit të saj Tristan Thompson, Khloe shkoi menjëherë në urgjencë dhe mjekët i komunikuan se për shkak të shqetësimit, dhembjet e lindjes i kanë ardhur pak më shpejtë se e kishin parashikuar ata.

Të njëjtat burime tregojnë se dhe Tristan ka qenë i pranishëm në sallën e lindjes teksa ka ardhur në jetë vogëlushja e tij ndërkohë që aty kanë qenë të pranishme edhe Kim Kardashian dhe nëna e tyre, Kris Jenner.

Nuk dihet tashmë se si gjërat do të shkojnë për çiftin pas lajmit të tradhëtisë por ata nuk kanë pasur mundësi ta flasin me njëri tjetrin sepse ardhja në jetë e vajzës pikërisht tani, ndryshoi tërësisht rendin e ngjarjeve. /Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje