Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Në dhomën” e Evi Reçit…

“Në dhomën” e Evi Reçit…
November 11
11:32 2016

Këngëtarja Evi Reçi ka lançuar mbrëmjen e djeshme projektin e saj më të ri. Bëhet fjalë për klipin me titull “In my room”, i cili na prezanton një Evi ndryshe.

Kënga vjen e kënduar në anglisht dhe këngëtarja shfaqet shumë sensuale në klip. Që në orët e para të publikimit, klipi është pëlqyer shumë nga fansat. Jo vetëm publiku, por edhe kolegët e kanë komplimentuar Evin dhe kanë shpërndarë këngën duke e vlerësuar si cilësore dhe të menduar deri në detaje. Një bukuroshe  e fjetur, një dhomë e mbushur me meshkuj, një histori që të jep përshtypjen e një ëndrre, ndiqni në vijim klipin e këngëtares me titull “In my room”./Blitz.al/

Shperndaje