Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Në 5-vjetorin e njohjes me bashkëshortin, Afërdita Dreshaj poston foton e parë që kanë bërë së bashku

Në 5-vjetorin e njohjes me bashkëshortin, Afërdita Dreshaj poston foton e parë që kanë bërë së bashku
September 25
13:01 2018

Prej pothuajse 3-muajsh tashmë ajo është “zonja Kindl”, pasi i dha fund beqarisë në një dasmë luksoze në Miami të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Po flasim për modelen shqiptare Afërdita Dreshaj e cila kurorëzoi dashurinë e saj me hokeistin çek Jakub Kindl.

Sot, përmes një postimi në Instagram ajo na ka treguar foton e parë që ka bërë me bashkëshortin kur ata janë njohur dhe kjo ka ndodhur 5-vite më parë. Në postimin e saj Afërdita shkruan:

“Fiks përpara 5 vitesh kam njohur dashurinë e jetës sime dhe kjo është fotoja e parë që kemi bërë bashkë. Sot ai është BASHKËSHORTI  im.”- ka përfunduar Afërdita. Epo, ne ju urojmë të kaloni edhe shumë 5-vjeçarë të tjerë të lumtur bashkë! /Blitz.al/

 

View this post on Instagram

 

5 years ago today I met the love of my life, and this picture is our FIRST picture together, today I call him my Husband! 💛

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

 

 

Komento
Shperndaje