Blitz

 Breaking News

Ndjekësit pyesin, Jona Spahiu tregon 10 gjërat që ndoshta ju nuk i dinit për të

Ndjekësit pyesin, Jona Spahiu tregon 10 gjërat që ndoshta ju nuk i dinit për të
February 05
12:28 2019

Këto kohë personazhet shqiptare përveçëse japin intervistat klasike në television, po preferojnë gjithnjë e më shumë të përdorin opsionin “Ask me a question” në Instagram, për të realizuar një tip mini-interviste direkte me ndjekësit e tyre. Kështu ka bërë dhe moderatorja Jona Spahiu, e cila kohën që supozohej ta përdorte për tu shplodhur, e shfrytëzoi për t’ju përgjigjur disa pyetjeve nga ndjekësit e saj.

Nëse jeni kurioz për të ditur se kur e kuptoi Jona që ishte e dashuruar me bashkëshortin e saj, sa xheloze është për të, si ka ndryshyuar marrëdhënia e tyre me ardhjen e bebit apo çfarë planesh ka ajo për të ardhmen në television, ndiqni përgjigjet e mëposhtme:

Gjërat më të rëndësishme në fillim, këto janë arsye pse Jona mendon se të pasurit një fëmijë e bën jetën tuaj më të mirë:

Ndërkohë vendi i parë ku do ta çojë me pushime djalin është ky:

Nëse do ti bëjë djalit një motër apo vëlla në të ardhmen Jona i përgjigjet kështu:

Si ja bën Jona që kujdeset për të voglin e saj por edhe fle gjumë mjaftueshëm? Mesa duket sakrifikon gjumin:

Për të kaluar tek marrëdhënia që ka me bashkëshortin, ja se si e kuptoi moderatorja që kishte rënë në dashuri me të:

Ndërkohë mund të themi që Jona është “pak” xheloze:

A ka ndryshuar marrëdhënia e tyre që kur erdhi në jetë djali?

Ja dhe një këshillë për të gjitha mamatë që kanë këtë pyetje:

Cilat janë planet për të ardhmen në television të moderatores:

Dhe së fundmi, seriali i preferuar i momentit për të është ai që shihni në sfondin e çdo fotoje të kësaj rubrike, dhe mund të themi që është një zgjedhje shumë e mirë:

Ndërkohë 100 pyetjeve të tjera që i kanë ardhur në “Ask me a question”, ajo nuk i është përgjigjur dot pasi nuk është shumë e mirë “në këtë lojën e përgjigjeve”, por që gjithsesi ka premtuar se do ti trajtojë ato me anë të videove në kanalin e saj në Youtube. /Blitz.al/

Share