Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ndërpritet “E diela shqiptare”! Ja arsyeja

June 26
18:06 2016

Programit “E diela shqiptare” i është dashur të përballet me një të papritur gjatë transmetimit të sotëm, e justifikueshme kur je në transmetim live.

Pikërisht kur do të hidhej shorti i Telebingos, moderatori Ardit Gjebrea, stafi dhe publiku mbetën në errësirë!

Situata u shoqërua plot humor, si dhe nuk munguan edhe fotot. Bashkangjitur fotos të postuar në “Instagram”, Arditi shkroi “Ja, sa të vemë në punë gjeneratorin dhe fillojmë përsëri programin tonë. Kur je live, edhe pse nuk duam, dalin disa probleme sistemi elektrik. Durim!”

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje