Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Ndërkohë që mediat flasin, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez po shijojnë një fundjavë 100.000 dollarëshe

Ndërkohë që mediat flasin, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez po shijojnë një fundjavë 100.000 dollarëshe
April 15
08:28 2017

Mediat po flasin shumë nëse J.Lo dhe Alex Rodriguez janë bashkë apo nëse këngëtarja vazhdon të pëlqejë reperin Drake. Gjithë kjo rrëmujë dhe askush nuk flet qartë të vërtetën, por gazetarët e “E Online” kanë marrë vesh se në fakt J.Lo është e lidhur me Alex dhe ata janë duke shijuar disa ditë në Republikën Domenikane.

Jennifer Lopez do të mbajë edhe një koncert në Republikën Domenikane, ndërkohë që thuhet se edhe Marc Anthony do të jetë pjesëmarrës.

Pra, le të themi se ajo shkon nga një rrëmujë, në rrëmujën tjetër, por vetë duket se është e lumtur. Dhe si mos të jetë në fakt kur ky pushim i kushton plot 100.000 dollarë në një nga vilat private më luksoze. /Blitz.al

Share