Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Një humbje e dhimbshme në familjen e Kastro Zizos

Një humbje e dhimbshme në familjen e Kastro Zizos
March 29
16:33 2016

Dita e sotme ka sjellë një lajm të trishtë për familjen e Kastro Zizos, atë të ndarjes nga jeta të nënës së tij.

Lajmi është bërë i ditur nga burime pranë këngëtarit, të cilët shprehen se vdekja ka ardhur si shkak i një sëmundjeje të rëndë që e vuante prej kohësh.

Aktualisht, Klevis Bega, i njohur si Kasto Zizo, është pjesë e konkurrentëve të programit “Your Face Sounds Familiar” që prej 14 marsit. Stafi i Blitz.al i shpreh Kastros dhe familjes së tij ngushëllime të sinqerta!

 

Etiketimet
Shperndaje