Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ndahet nga jeta aktorja e filmave për të rritur, dyshohet se shkak janë bërë ngacmimet në rrjete sociale

Ndahet nga jeta aktorja e filmave për të rritur, dyshohet se shkak janë bërë ngacmimet në rrjete sociale
December 07
19:35 2017

Aktorja e famshme e filmave për të rritur, August Ames ka ndërruar jetë në moshën 23 vjeçare. Arsyeja e vdekjes nuk është zbuluar ende teksa ka qenë bashkëshorti i saj ai që ka konfirmuar lajmin.

“Ajo ishte personi më i mirë që njihja dhe për mua ishte bota.”,- është shprehur bashkëshorti i Ames, njëkohësisht regjisor i njohur.

Sipas Hollywood Life miqtë e afërt shprehen se se ajo ishte duke luftuar me depresionin e ndoshta fajtor për këtë ishin komentet dhe ngacmimet në internet.

Ames thuhet se së fundmi është kritikuar duke qenë se rerfuzoi të luante një skenë me një aktor i cili kishte luajtur më parë një episod pornografik homoseksualësh. Shumë nga ndjekësit e kanë akuzuar për homofobi gjë të cilën ajo e ka mohuar.  Ames kishte debutuar në mbi 270 filma për të rritur që prej vitit 2013./Blitz.al/

Komento
Shperndaje