Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ndahen sërish Selena Gomez dhe Justin Bieber. A është nëna e këngëtares shkaktarja?

Ndahen sërish Selena Gomez dhe Justin Bieber. A është nëna e këngëtares shkaktarja?
March 13
10:33 2018

Nëna e Selena Gomez, Mandy Teefey nuk e ka miratuar lidhjen  e vajzës së saj me Justin Bieber. Madje së fundmi flitet se prej saj çifti është ndarë sërish.

Por në të vërtetë burime pranë tyre tregojnë se nuk është kjo arsyeja, thjesht Gomez e Bieber janë duke bërë një pushim për shkak të angazhimeve të tepërta që kanë.

“Ata kanë herë pas here mosmarrëveshje por nuk është çudi që për një javë të kthehen sërish bashkë”= kanë konfirmuar burimet për People.

Më tej thuhet se Selena me nënë e saj Teefey nuk kanë një marrëdhënie shumë të mirë, dhe janë duke u përpjekur për ta rregulluar atë, por e sigurt është që shkak i ndarjes këtë herë nuk është ajo./Blitz.al/

Komento
Shperndaje