Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ndahen pas 10 vitesh, por mbeten miq…

July 19
12:41 2016

Ata kanë rreth 10 vite bashkë dhe tashmë kanë vendosur t’i japin fund lidhjes së tyre.  Diane Kruger dhe Joshua Jackson kanë zgjedhur të shkojnë në drejtime të ndryshme dhe burime të afërta me çiftin kanë pohuar se ata kanë vendosur të ndahen, por sërish do të mbeten miq me njëri-tjetrin.

Çifti e ka filluar lidhjen në vitin 2006, kur Diane kishte rreth 5 vite e divorcuar nga regjisori francez Guillaume Canet. E pyetur më herët në muajin mars të këtij viti nëse do të martohej përsëri ajo është shprehur se kjo është me të vërtetë një dilemë për të.  Ata kanë bashkëjetuar për një kohë të gjatë në një shtëpi në New York, por mesa duket kishte ardhur momenti për një ndryshim në jetën e të dyve.

Shperndaje