Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Natalie Portman: “Femrat në Hollywood nuk punojnë me njëra- tjetrën”

Natalie Portman: “Femrat në Hollywood nuk punojnë me njëra- tjetrën”
August 20
17:29 2016

Aktorja Natalie Portman mendon se femrat në Hollywood duhet të kenë miqësi me njëra-tjetrën sidomos kur punojnë për të njëjtin film. Kjo është diçka që nuk ndodh sepse në Hollywood nuk ka miqësi dhe femrat në shumë filma nuk punojnë bashkë.

“Është shumë e rëndësishme që femrat të bashkëpunojnë në Hollywood, sepse krijohet një energji pozitive. Deri tani luan një femër dhe shumë meshkuj, mua kështu më ka ndodhur gjithmonë”,-ka thënë ajo./Blitz.al/

Shperndaje