Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nard Ndoka na prezanton me fëmijët e tij, ja si quhen ata…

Nard Ndoka na prezanton me fëmijët e tij, ja si quhen ata…
October 27
12:41 2016

Deputeti Nard Ndoka, njëkohësisht kryetari i PDK-së, na ka prezantuar sot me familjen e tij. Në profilin  e tij në Instagram, deputeti “filozof” ka postuar një foto të fëmijëve të tij, duke na treguar emrat përkatës si dhe duke tag-uar edhe bashkëshorten e tij, Kozetën.

Deputeti demokristian është shprehur shpesh nëpër intervista se ai është një baba i përkushtuar dhe shumë i lidhur me familjen e tij. Stela, Aldo, Elvisi dhe Mario janë gjithashtu edhe fansat më të mëdhenj të tij në ” Dance with Me”.

Kujtojmë që krahas angazhimeve politike, Ndoka është aktualisht një ndër konkurrentët e edicionit të tretë të DWM, ku kërcen krah këngëtares Greta Koçi./Blitz.al

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje