Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Myfarete Laze për Tunën: “Unë kam zgjedhur të përdor zërin, ajo zogun!”

Myfarete Laze për Tunën: “Unë kam zgjedhur të përdor zërin, ajo zogun!”
November 19
16:46 2017
Këtë javë, mikrofoni i Thumb ka thumbuar emra te njohur te skenës, të cilat ishin pjesë e koncertit te organizuar nga Kozeta Kurti, “Ladies Pop and Rock Concert”.
Ndër emrat e thumbuar ishte edhe Myfarete Laze, e cila e pyetur se çfarë muzike të re dëgjon tashmë, përgjigjet: “Unë vajzat e mia i kam mësuar me Eminem, vetë kam dëgjuar Joe Cocker…”.
E pyetur nëse ka dëgjuar Tunën, ajo shprehet: “Edhe zogun e Tunës e kam dëgjuar!”.
“Unë kam zgjedhur të përdor zërin, ajo zogun”, – i përgjigjet Myfaretja pyetjës nëse është ndopak xheloze për suksesin e Tunës.
Eventin e plotë e gjeni në videon e mëposhtme. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje