Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Myfarete Laze: Ngacmimi seksual? Mund të jetë dhe vlerësim! Pantallonat ua heqin atyre që e kërkojnë vetë!

Myfarete Laze: Ngacmimi seksual? Mund të jetë dhe vlerësim! Pantallonat ua heqin atyre që e kërkojnë vetë!
November 18
23:27 2017
Të gjithë jemi në dijeni kohëve të fundit për skandalet seksuale që kanë përfshirë një Hollyëood të tërë.
Ama, Thumb ishte kurioz të dinte më shumë lidhur me skandalet seksuale në “Hollywood”-in tonë të vogël.
E një nga emrat që është përgjigjur për këte ështe edhe Myfarete Laze, e cila është shprehur: “Po, jo ajo s’ka të bëjë sepse vlerësim. Kur dikush të komplimenton, të ngacmon është edhe vlerësim. Po pantallonat ua heqin atyre që ua kërkon. Nuk të heq njeri nëse nuk dëshiron vetë!”.
Epo, nëse të gjithë e marrin këtë fenomen si negativ, paska nga ata që shohin anën tjetër të medaljes. /Blitz.al

Komento
Shperndaje