Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Musa i shpreh dashurinë Donës në kutinë e picës

Musa i shpreh dashurinë Donës në kutinë e picës
May 20
12:40 2017

Musa dhe Dona janë ndër çiftet që e shprehin më shumë dashurinë për njëri-tjetrin në shtëpinë e “Big Brother”. Ata janë akuzuar për dashuri të shtirur, por veprimet e çiftit e bëjnë atë që të duket mjaft e vërtetë.

Musa ka bërë një gjest mjaft romantik. Ai i ka shkruar të dashurës në kutinë e picës “Të dua” dhe disa mesazhe të tjera dashurie për të.

Përveçse kjo është një gjë mjaft e veçantë duket se banori di ta shprehë mjaft mirë dashurinë e tij jo vetëm me fjalë, por edhe me gjeste./Blitz.al/

Shperndaje