Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

MTV Movie Awards 2016 – të veshurit më mirë dhe më keq

April 10
12:34 2016

 

Yjet pushtuan Kaliforninë mbrëmjen e së shtunës në eventin MTV Movie Awards 2016. Ndërkohë që disa aktorë dhe modelë shkëlqyen dhe treguan cilësi në përzgjedhjen e veshjeve të tyre, disa u vlerësuan me nota të ulëta, pasi kishte diçka që realisht nuk shkonte mes veshjes dhe eventit. Shfletoni galerinë dhe shikoni se si janë vlerësuar disa nga protagonistët e tapetit të kuq.

Etiketimet
Shperndaje