Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mozzik takon fansen më të ëmbël në avion

Mozzik takon fansen më të ëmbël në avion
October 22
14:37 2016

Të udhëtosh me aeroplan është një nga kënaqësitë më të mëdha. Përveçse sheh pamje që në jetën e përditshme zor se i has, takon edhe persona të ndryshëm, me kulturë e personalitete të ndryshme.

Personazhet e famshëm shqiptarë i shohim vazhdimisht duke udhëtuar nëpër vende të ndryshme, qoftë për punë apo për pushime. Jemi mësuar tashmë që ata të takojnë në aeroporte admiruesit e tyre që në shumicën e rasteve janë adoleshentë e të rritur. Por Mozzik ka takuar dikë veçantë në avion këtë herë: atij i ka qëlluar të takojë një vogëlushe.

Ai ka postuar disa foto në rrjetet sociale, ku në krahë ka një vajzë të vogël, e cila duket paksa e hutuar nga reperi, por jemi të sigurt që kur të rritet, vogëlushja do të jetë një admiruese e Mozzik. /Blitz.al/

 

img-20161022-wa0019-1 img-20161022-wa0020-2

Komento
Shperndaje