Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mozzik: Mendimi im për sherrin Noizy-Cozman…

Mozzik: Mendimi im për sherrin Noizy-Cozman…
September 17
20:54 2016

Në rubrikën “Intervistë”, në emisionin “Thumb”, me gazetaret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu këtë herë kanë qenë të ftuar Mozzik dhe Kida.

Përveç pyetjeve ngacmuese dhe detajeve të reja që kanë treguar këngëtarët,  Mozzik ka dhënë mendimin e tij edhe për sherrin Noizy-Cozman. Ai është pyetur se me cilin grup ishte, me Noizy-n apo Cozman.

“Unë kam respekt për të dy. Ne s’kemi probleme me asnjë, jemi kolegë dhe punojmë së bashku.  E kemi mirë me të gjithë sepse ne jemi më të rinjtë dhe na takon t’i respektojmë”,- ka thënë këngëtari.

Madje, Mozzik ka treguar se jo gjithmonë grupet e hip hop-it janë problematikë./Blitz.al/

Shperndaje