Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mozzik flet për dashurinë e tij të parë

Mozzik flet për dashurinë e tij të parë
November 02
17:18 2016

Mozzik ndodhet në New York për disa impenjime të tij, por duket se largësia e ka bërë të ndiejë mall për një person shumë të veçantë.

Ai ka treguar se e ka përjetuar dashurinë me shikim të parë vetëm një herë dhe është pikërisht ajo dashuria midis nënës dhe birit, një dashuri e pakushtëzuar. Reperi i “Kokainës” ka postuar në Facebook një status në të cilin shkruan: “Një herë n’jetë m’ka ndodh mu dashuru n’shikim t’parë e ajo është fytyra e nanës tem”.

Tani që ndodhet larg nënës me angazhime koncertore duket se këngëtari ndjen mungesën e saj dhe për këtë arsye ka vendosur t’i dedikojë të shtrenjtës një status./Blitz.al/

mozzik

 

Komento
Shperndaje