Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mozzik feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush

Mozzik feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush
September 29
11:42 2016

 

Mozzik reperi nga Kosova fillimisht u prezantua për publikun shqiptar si “Ma i ri n’ven”.  Reperi, prej dy vitesh aktiv në tregun muzikor, numëron disa hite të suksesshëm si “Dhe zu”, “Cocaina”, “Premtimet”, “Tony Montana” e shumë të tjera.  Mozzik sot feston ditën e tij të lindjes dhe për të gjithë ata që nuk e dinë, ai mbush plot 21 vjeç. Ai ka postuar në llogarinë e tij në Instagram një kolazh fotografish, e para ditën që ai ka lindur krah dy prindërve dhe dy të tjerat në moshë më të madhe, shkëputur nga koncertet dhe një studio muzikore.

“ Faleminderit Zot! Shumë urime për mua. Jam 21, i bekuar.”- shkruan Mozik në Instagram.

Ne i urojmë gëzuar ditëlindjen  reperit dhe sa më shumë sukses./Blitz.al/

THANKS GOD ? HAPPY BIRTHDAY TO ME ?IM #21 ???? #blessed

A photo posted by MOZZIK (Official) ️️️️️?? (@mairiunven) on

Shperndaje