Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Mozart” në shtëpinë e Hueyda El Saied

“Mozart” në shtëpinë e Hueyda El Saied
September 11
10:48 2016

Hueyda El Saied poston shpesh në Instagram momente nga përditshmëria e saj.
Djali i saj, Gabriel, duket se është një artist i madh, njësoj si e ëma dhe këtë mund ta vërtetojë kjo video që Hueyda ka postuar.
Gabrielit duket se i pëlqen muzika, edhe pse është shumë i vogël. Në video ai shfaqet duke shtypur tastet e një pianoje, gjë që e bën të buzëqeshë.
“Mozart ka rilindur. Gabriel jeta ime, jam një mami me fat!”- shkruan Hueyda bashkangjitur videos. Mesa duket Gabriel e ka të trashëguar dashurinë për artin dhe nëna e tij po ia ushqen më së miri këtë dashuri. /Blitz.al/

Mozart is reborn / Rilindi Moxarti ??????#gabrieljetaime #luckymom

A video posted by H U E Y D A (@hueyda_el_saied) on

Komento
Shperndaje