Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mos ndoshta Sadije Berisha sapo e quajti Armina Mevlanin një “bibë”?

Mos ndoshta Sadije Berisha sapo e quajti Armina Mevlanin një “bibë”?
March 18
13:01 2017

Shkrimi i djeshëm i gazetares Iva Tiço, ku sulmonte të gjitha vajzat e bukura, që sipas saj janë “budallaçka”, nuk ka lënë pa prekur edhe ish-bashkëshorten e Shkëlzen Berishës, Sadijen.

Në rrjetet sociale dhe media të ndryshme po qarkullon një foto ku tregohet komenti i Sadijes poshtë artikullit të Tiços dhe shkruhet: “Historia e jetës sime! Mbaj mend njëherë, dikush më tha se do të më bënte mirë të “luaja paksa budallaçkën”, por çfarë nuk vjen natyrshëm është fals”.

Nuk e dimë nëse ky koment është me të vërtetë i Sadijes, por nëse është, atëherë drejt Arminës ka ardhur një thumbim i fortë. /Blitz.al/

Shperndaje