Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mos ndoshta Majlinda, ish e dashura e Majk ka nisur një romancë me Ylli Limanin?

Mos ndoshta Majlinda, ish e dashura e Majk ka nisur një romancë me Ylli Limanin?
April 25
14:53 2018

Po, e dimë, ju duket shumë e çuditshme. Por ju e dini se si funksionojnë gjërat sot, mjafton një detaj në rrjete sociale që të nisim dhe të mendojmë se diçka po “luhet”.

Vetëm disa minuta më parë, Majlinda, ish e dashura e reperit Majk me të cilën ky i fundit ka dhe një djalë, Roanin, ka publikuar në Instastory një foto ku shfaqet Ylli Limani duke mbajtur në prehër e duke luajtur me Roanin.

Sapo është publikuar fotografia, njerzit menjëherë kanë aluduar se aty ka diçka. Tani mbetet vetëm të shohim se çfarë do të ndodhë në vijim. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje