Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mos ndoshta Majk sapo pranoi se është babai i vogëlushit që lindi ish-e dashura e tij?

Mos ndoshta Majk sapo pranoi se është babai i vogëlushit që lindi ish-e dashura e tij?
May 23
15:31 2017

Nëse ka diçka që nuk po e zgjidhim dot ende është nëse Majk është bërë apo jo baba. Para disa ditësh, Majlinda, ish-e dashura e tij, lindi vogëlushin Roan dhe publikoi në Instagram momentet nga lindja e bebes, por sërish asnjë reagim nga Majk.

Madje ky i fundit është duke shijuar suksesin e “Katile”, duke kaluar disa ditë në SHBA. Mirëpo, një detaj i vogël nuk mund të na shpëtonte neve të Blitz.al. Te pjesa e prezantimit të vetes në Instagram, Majk ka shtuar një R, ku pas i ka bashkangjitur një emoji me kurorë. Është kjo një rastësi sepse edhe bebe quhet Roan?

Nuk dimë të themi pa pasur një prononcim të Majk, megjithatë gjurmët janë! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje