Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mos kini më dyshime për dashurinë e Mozzik: Tani ai e ka Loredanën edhe ‘në qafë’!

Mos kini më dyshime për dashurinë e Mozzik: Tani ai e ka Loredanën edhe ‘në qafë’!
October 11
12:11 2017

Është një ndër çiftet më të reja e më simpatike të showbizit shqiptar dhe shpesh flitet se ata ndahen e kanë debate gjithë kohës. Bëhet fjalë për reperin Mozzik dhe Loredanën të cilët janë vazhdimisht në qendrën e mediave. Por ndonëse ata të dy kurrë nuk prononcohen lidhur me njëri tjetrin, postojnë hera herës foto shumë kuptimplota për të mbyllur të gjitha gojat e liga.

Ka qenë Loredana e cila para pak orësh ka postuar një foto në Instastory ku shfaqet Mozzik me dy varëse në qafë ku në njërën ka emrin e tij dhe në tjetrën ka emrin e Loredanës.

Tani s’kemi më çtë themi, gjërat janë të qarta: ata duhen dhe kanë një dashuri shumë të këndshme për njëri tjetrin. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje