Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mos e besoni po deshët, por babai i yllit botëror mbështet Capital T

Mos e besoni po deshët, por babai i yllit botëror mbështet Capital T
November 09
09:46 2017

Ai ka pasur një verë të ngjeshur me koncerte dhe ka thyer rekord në publikimin e klipeve dhe këngëve të reja, të cilat janë pëlqyer  nga publiku. Po flasim për Capital T  që është një ndër këngëtarët më të preferuar në trevat shqiptare.  Duket se suksesi i tij i madh këto kohë ka tërhequr vëmendjen e figurave të njohura.

Vetë babai i reperit të famshëm botëror Drake ka shpërndarë foton e koncertit të Capitalit duke shkruar se përveç suksesit  në Shqipëri  ai e ka përkrahjen e tij edhe  në SHBA. Është mësuar se në fund të vitit, Kapo do të zhvillojë disa koncerte në SHBA dhe një opsion i mundshëm është që ai ta shtrijë famën e tij përtej trevave shqiptare. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje