Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mos e besoni po deshët, por Alban Ramosaj sapo i “futi të dridhurat” aktorit Zac Efron!

Mos e besoni po deshët, por Alban Ramosaj sapo i “futi të dridhurat” aktorit Zac Efron!
August 19
20:15 2017

Mund ta keni parë në rrjete sociale kohët e fundit se Alban Ramosaj është duke u marrë shumë me trupin e tij për ta bërë sa më të mirë dhe rezultatet e palestrës janë parë pikërisht në fotot e tij të verës.

Këngëtari i “Bitch i mesnatës” ka postuar një foto nga deti ku është siguruar që duket më seksi se kurrë dhe ka shkruar: “Zac Efron është duke u dridhur tani…”.

Në fakt, Alban, është e sigurt që të gjitha ndjekëset vajza që ke në Instagram po dridhen, por deri te Zac Efron nuk na kishte shkuar mendja kurrë. Por meqë e thotë Albani, ai diçka di…/Blitz.al/

Komento
Shperndaje