Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mos e besoni po deshët, po Bebe Rexha sapo bëri bashkëpunim me këngëtarin e “One Direction”

Mos e besoni po deshët, po Bebe Rexha sapo bëri bashkëpunim me këngëtarin e “One Direction”
July 22
16:16 2017

Bebe Rexha ka publikuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me Louis Tomlinson, i cili është një ndër pjestarët e grupit të njohur One Direction.

Kënga titullohet “Back to You”.

Përveç një teksti mjaft të goditur shohim mjaft qartë kiminë mes Louis dhe Bebes, të cilët arrijnë të kuptohen mjaft mirë me njëri-tjetrin. Bebe si gjithmonë shfaqet në formë shumë të mirë trupore, madje mund të themi se ky është  një kombinim i mirë.

Kjo nuk është hera e parë që Bebe i këndon dashurisë së humbur e ndoshta kjo ka qenë edhe pika që e ka bashkuar me Louis./Blitz.al/

 

 

 

Komento
Shperndaje