Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mos e besoni po deshët! Ja rregulli në protokollin mbretëror që mund të lërë pa gjumë të gjithë familjen…

Mos e besoni po deshët! Ja rregulli në protokollin mbretëror që mund të lërë pa gjumë të gjithë familjen…
June 13
11:24 2018

Siç dihet, familja mbretërore ka shumë rregulla të cilat sigurisht duhet të zbatohen nga të gjithë anëtarët e saj. Por kohët e fundit jemi mësuar të dëgjojmë edhe për thyerje të tyre nga nusja dhe anëtarja më e re e familjes, Meghan Markle.

Sot do t’ju njohim me rregullin më të ri në familjen mbretërore, i cili është mjaft i çuditshëm. Kur të gjithë anëtarët ndodhen në të njëjtën ndërtesë apo kështjellë me Mbretëreshën, ata nuk mund të shkojnë të flenë para saj.

Të gjithë duhet të presin Mbretëreshën të shkojë për të fjetur dhe pas saj mund të shkojnë të gjithë, ama përpara as që bëhet fjalë.

Në fakt, ajo që duhet ta ketë të vështirë ta zbatojë këtë rregull do të jetë Meghan Markle, e cila deri para pak kohësh është shtrirë për të fjetur kur ka pasur dëshirë.

Gjithsesi, duke u nisur nga “shkelja” e rregullave të mëparshëm, ajo mund t’ja ketë rrëmbyer aq shumë zemrën Mbretëreshës sa t;i bëjë ndonjë lëshim edhe këtë herë. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje