Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Momentet më interesante të MTV Movie Awards 2016

April 11
10:26 2016

Rey i Dritës

Rey i Dritës
Picture 1 of 11

“Star Wars: The Force Awakens” fitoi çmimin si filmi më i mirë dhe në një moment krejtësisht spontan, të gjithë në sallë brohoritën regjisorin J.J Abrams dhe yllin Daisy Ridley teksa merrnin çmimin.

Duket se nata e ndarjes së çmimeve në MTV Movie Awards nuk ka kaluar pa u komentuar dhe ka pasur plot momente pikante, të cilat kanë provokuar të qeshura pafund. Shfletoni galerinë dhe zbuloni momentet më interesante të mbrëmjes.

Komento
Etiketimet
Shperndaje