Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Moderatorja shqiptare rrëfen njohjen me bashkëshortin: Ishte tip por me zor të madh mori guximin të më propozonte

February 12
21:58 2018

Është shkruar shpesh se Jonida Shehu rrallëherë nxjerrë në rrjete sociale foto me bashkëshortin  duke u përpjekur që jetën e saj ta mbajë sa më larg mediave.

E ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb”, ish moderatorja e “Pasdite në Top Channel” ka zbuluar më shumë detaje nga jeta e saj private. Ndër të tjera ajo na ka zbuluar se si janë njohur ajo dhe bashkëshorti , Albi.

Jemi njohur në television, tek Ora Neës. Ai është skenograf, kishte ardhur të merrej me një skenë në television. Unë spunoja eedhe pse emisioni s’kishte filluar akoma. Ai njihte një goc që unë pija kafe në atë kohë. Një ditë e gjej këtë shoqen time me një çun me mjekër dhe i dukeshin ca sytë që shkëlqenin, vetulla të trasha, i veshur me një bluzë me mëngë të gjata me ca stampa, me xhinse të grisura, me kaskë motorri aty.Mu duk personazh. Na prezantoi shoqja jonë. Kaloi kohë dhe vura re që ky perasonazhi po rinte shumë vërdallë. I pari e mori ai guximin me zor të madh. Ishte njeri që e kishte shumë frikë përgjigjen “Jo” .”,- është shprehur Jonida./Blitz.al/

Komento
Shperndaje