Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Moderatorja shqiptare më e sinqertë se kurrë: “Nuk dua që vajza të më ngjajë mua sepse fus bashkëshortin tim në borxhe!”

February 24
21:34 2018

Nëse shumica e nënave kërkojnë që fëmijët të bëhen si ata, për moderatoren e gazetaren e njohur Rudina Demneri (Paloma e Fiksit) është e kundërta.

Në një intervistë për Thumb, Rudina ka treguar se ka qenë një vajzë shumë e prapë në adoleshencë dhe për këtë uron që e bija të mos i ngjajë.

“Kam qenë një vajzë shumë e prapë, shpresoj që vajza të mos më ngjajë mua”, – tregon Rudina. “Nuk dua të jetë si tipi im. Fus bashkëshortin tim në borxhe, blej rroba dhe e lë të paguajë ai. I shkreti!”

Intervistën e plotë të Palomës e gjeni në linkun e mëposhtëm. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje