Blitz

 Breaking News

Moderatorja e njohur shqiptare në krah të këngëtarit ndërkombëtar

May 23
08:57 2017

Moderatorja e njohur Albana Osmani, nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale ka lajmëruar se ndodhet në Festivalin e Kanës.

Vetëm pak më parë, ajo ka publikuar në Instagram një foto me një këngëtar mjaft të njohur. Bëhet fjalë pikërisht për Seal. Këngëtari ka qenë bashkëshorti i modeles Heidi Klum. Veç kësaj, ai njihet për hitin “Kiss From a Rose”, si dhe ka bërë muzikën e filmit “Batman Forever” në 1995-n.

Related image

Bashkangjitur me foton, moderatorja e “Fun club” shkruan: “ Golden one”. Madje ajo duket shumë entuziaste dhe e emocionuar nga ky takim./Blitz.al/

 

Share