Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Moderatorja e njohur shqiptare e thërret të ëmën “faqedomate”

October 12
12:57 2016

 

albanaosmani

Albana Osmani  është një personazh shumë aktiv në rrjete sociale.  Përveç fotove të saj, ajo ndan me publikun edhe momente familjare në shoqërinë e prindërve.

Mëngjesin e sotëm, moderatorja e Top Channel ka postuar një foto të nënës së saj. Ashtu si shumica mund të ketë një shkurtim apo nofkë me të cilin i flet mamit Albana ka një emër shumë të veçantë. Për Albanën  ajo është “faqedomatja” e saj. Siç shihet edhe nga fotoja, Albana i ngjan shumë nënës së saj.

“Faqedomatja ime. Madre”- shkruan moderatorja  në Instagram./Blitz.al/

Madre ❤️

A photo posted by Albana Osmani (@albanaosmani1) on

Shperndaje