Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Moderatorja e njohur na habiti të gjithëve! Shpall fejesën papritur në Instagram!

June 17
22:32 2017

Kushdo që po pi një gotë këtë orë të vonë të natës bën mirë të ngrejë edhe një dolli për moderatoren e njohur të emisionit “Jo vetëm modë”, Floriana Garo.

Garo ka zgjedhur rrjetet sociale për të dhënë lajmin e fejesës me partnerin e ri, të cilin sapo na e prezantoi për herë të parë.

“Të dashur miq, desha të ndaja me ju lajmin e mrekullueshëm të fejesës sime. Jam shumë e lumtur!” – shkruan Floriana në Instagram.

E duke pritur ditën kur do ta shohim moderatoren në altar, ne i shprehim asaj urimet tona. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje