Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Moderatorja e njohur Aida Shtino humb një njeri të shtrenjtë…

Moderatorja e njohur Aida Shtino humb një njeri të shtrenjtë…
August 09
15:10 2018

Dita e sotshme ka qenë mjaft e trishtë për moderatoren e njohur Aida Shtino. Të gjithë e kujtojmë atë prej emisionit të suksesshëm “Njerëz të humbur” ku dhe bashkoi shumë familje por sot ajo është ndarë nga njeriu i saj i dashur.

Sipas “Gazeta Shqiptare” Aida ka humbur babain e saj. Ai ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale në moshën 87 vjeçare.

Kjo nuk është një gjë e lehtë kështu që nuk na mbetet gjë tjetër veç se tut hemi ngushëllime familjarëve./Blitz.al/

Komento
Shperndaje