Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Moderatorja e famshme italiane ka këpucë për të gjithë, 770 ndodhen vetëm në një nga dhomat e garderobës

Moderatorja e famshme italiane ka këpucë për të gjithë, 770 ndodhen vetëm në një nga dhomat e garderobës
November 24
17:47 2017

Një garderobë për t’u patur zili, një dhomë plot më këpucë që duken sikur i ka mbledhur nga e gjithë Italia. Barbara d’Urso moderatorja e Mediaset ka një dhomë sekrete  150 metra katror ku fsheh të gjitha sekretet e saj për veshjet. Spy Weekly ka zbuluar se mban 770 këpucë dhe nga janari e deri sot ka veshur më shumë se 280 rroba.

Një nga gjashtë dhomat e saj të ndara me veshje e ka rezervuar për këpucët. 570 palë këpucë dhe sandale, 70 çizme, 92 atlete , 23 këpucë kërcimi, dhe 22 sneaker. Ajo mban gjithashtu 70 kostume që janë ngjyrë rozë të cilat i kombinon me taka të ndryshme. Barbara është një grua që e mban gjithmonë në formë veten e saj duke u kujdesur për çdo detaj.

Komento
Shperndaje