Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Moderatorja do të mungojë për disa ditë në emision, tregon publikisht arsyen

Moderatorja do të mungojë për disa ditë në emision, tregon publikisht arsyen
May 07
18:57 2019

Alba Çobaj është një figurë e dalë nga formati “Big Brother” por ia ka dalë që në sajë të talentit të krijojë profilin e saj si prezantuese.
Së fundmi, Alba është angazhuar në moderimin e emisionit rinor “Ditë për ditë” që transmetohet çdo ditë në “TV Klan”, ku sot papritur nuk ishte prezente.
Ndërkohë që të gjithë e vumë re mungesën e Albës në emision, moderatorja nuk ka lënë vend për spekulime dhe ka sqaruar vetë gjithçka.
Nëpërmjet një postimi në llogarinë e sja në Instagram Alba ka treguar se për arsye shëndetsore nuk do të jetë e pranishme për gjatë gjithë javës në emision, për t’u rikthyer sërish të hënën në krye të detyrës.
“Për arsye shëndetësore nuk do jem e pranishme në emision këto ditë. Shihemi të hënën në orën 13:00 në “Tv Klan” “- shkruan Alba në postimin e saj në Insta Story.

/Blitz.al/

Share