Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Moderatori i njohur ndryshon look për hir të… gjyshes!

September 29
17:45 2016

5454

 

 

 

Që gjyshet janë personat më të dashur për ne, kjo nuk ka nevojë për diskutim.

Këtë gjë na e ka treguar edhe moderatori i emisioni “3Jat”, Rudi Hizmo, me një postim në Instagram, ku shfaqet pranë gjyshes së tij të sëmurë. Për hir të saj, Hizmo ka ndryshuar edhe një detaj në paraqitjen e tij të jashtme.

“Se rruajta për 6 muaj mjekrën, por kur gjyshja sëmuret dhe ta kërkon je i detyruar”, – shkruan Rudi përbri fotos së postuar në rrjetin social.

“Gjyshet janë mbretëresha!” – kështu e mbyllur postimin e tij moderatori. /Blitz.al/

 

Shperndaje