Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Modelja shqiptare tregon kur u arrestua nga policia për drogë

June 25
16:11 2017

Niki Delijorgji, modelja e njohur shqiptare tashmë e zhvendosur në Londër, ishte e ftuara e radhës në emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës.

Dhe kur themi trazon rrjetin, e kemi me të vërtetë!

Përveç faktit që tregoi se ka raste kur konsumon bar, Niki nxori edhe një cigare hashash në emision. Më pas, ajo tregoi edhe incidentin që i ka ndodhur nën efektin e lëndëve narkotike.

Ama, këtë e mësoni vetëm duke klikuar në videon e mëposhtme të intervistës së Nikit. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje