Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Modelja seksi ka një mesazh për Trump-in

Modelja seksi ka një mesazh për Trump-in
November 12
15:54 2016

Modelja amerikane, e cila ka lindur në Londër, Emily Ratajkowski, ka një mesazh për presidentin e ri të Amerikës, Donald Trump. Ajo ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram me mbishkrimin: “Trupi im, zgjedhja ime”…

103250036-21b0fac9-4ff9-4fb7-ac1f-be24145c6f15

Ajo e ka postuar këtë foto për të mbrojtur të drejtat e grave në shenjë proteste kundrejt presidentit të sapozgjedhur, Trump. Mesa duket, edhe bukuroshja seksi bën pjesë në grupin e zhgënjyer nga këto zgjedhje./Blitz.al

Komento
Shperndaje