Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Modelja e njohur zbulon sekretin e bukurisë së saj: “Marrëdhënie seksuale 5 herë në ditë”

Modelja e njohur zbulon sekretin e bukurisë së saj: “Marrëdhënie seksuale 5 herë në ditë”
April 20
12:21 2018

Ajo është e bukur,sensuale, ecën me shumë klas dhe hijeshi duke treguar trupin e saj elegant edhe pse ka i mbushur 44-vjeç. Po flasim për modelen e njohur Hedi Klum e cila duket se ka bërë një pakt me djallin sepse bukuria e saj nuk ndryshon asnjëherë pavarësisht viteve që kalojnë. Një mik i saj ka zbuluar për revistën amerikane National Enquirer se: “Heidi është e bindur se seksi e mban të re sepse ajo e bën pesë herë në ditë”.

Pra këtu është i gjithë sekreti i rinisë së përjtshme së Klumit, pasioni që ka në shtrat e forcon trupin e saj edhe nga ana shëndetësore. Modelja thuhet se është shumë kërkuese me partnerët në mënyrë që të jetë gjithmonë në kërkim të perfektsionit. Por jo vetëm kaq, sepse sipas burimeve thuhet se Heidit i pëlqen të eksperimentojë edhe jashtë shtratit. Ajo është nëna e katër fëmijëve dhe kohët e fundit po kalon momente të bukura në lidhjen e saj me Tom Kaulitz  ish kitaristin e Tokio Hotel, i cili është 16 vjet më i ri në moshë. Siç duket Heidi mban një bllok ku shënon datat e takimeve dhe gjithmonë ka një kërkesë për partnerin, të kryejnë mardhënie seksuale 5 herë në ditë.

/Blitz.al/

 

 

 

 

Share