Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Modelja e njohur shqiptare pranoi: “Do të fryja gjoksin për hir të punës!”

Modelja e njohur shqiptare pranoi: “Do të fryja gjoksin për hir të punës!”
November 18
21:45 2017
 
Këtë javë në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës ishte e ftuar modelja e njohur Kristina Baki, e cila ka rrëfyer eksperiencën e saj në Dance Ëith Me dhe jo vetëm.
E pyetur përsa I përket operacioneve plastike, Kristina mohon se ka bërë operacione plastike. Përveç kësaj, ajo ka treguar se nëse do t’i duhej një ditë të bënte diçka të tillë, do të bënte gjoksin.
“Do e bëja shumë pak për hir të profesionit. Sepse kur isha në Kore, në disa punë kisha nevojë të kisha gjoks pak më të madh”, – tregon Kristina.
Intervistën e plotë të Kristinës e gjeni në linkun e mëposhtëm. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje