Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Modelja e njohur shqiptare hedh poshtë thashethemet e ndarjes me këtë arratisje romantike

Modelja e njohur shqiptare hedh poshtë thashethemet e ndarjes me këtë arratisje romantike
November 24
11:45 2016

Modelja e njohur shqiptare, e cila aktualisht po jeton në SHBA, Afërdita Dreshaj, ka disa vite në një lidhje me të dashurin e saj çek, Jakub Kindl. Mirëpo disa javë më parë u shkrua në portale dhe media rozë se ata të dy ishin ndarë, pasi Afërdita nuk po publikonte më fotografi me Jakub-in në rrjete sociale.

Më vonë, menaxheri i saj, Eraldo Rexho, tregoi ekskluzivisht për emisionin “Thumb” se asgjë nuk është e vërtetë dhe Afërdita vazhdon të jetë në një marrëdhënie të lumtur dashurie.

15182328_10210905183776193_500363271_o

15215995_10210905183736192_217454758_o

15231728_10210905183856195_1794378723_o

Këto fjalë, Afërdita i ka konfirmuar duke postuar disa fotografi nga një arratisje romantike së bashku me të dashurin e saj. Fotografitë modelja i ka postuar në Snapchat, duke u treguar të gjithë ndjekësve të saj se ajo po i shijon në maksimum këto ditë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje