Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Modelja e njohur pozon topless

Modelja e njohur pozon topless
December 01
14:07 2016

Modelja e njohur transgjinore Andreja Pejic ka dalë topless në plazh. Modelja australiane ka qenë në shoqërinë e shoqes së ngushtë.

Duket se atë nuk e kanë shqetësuar aspak fotografët që ndodheshin në këtë plazh, por ka vazhduar të shijojë pushimet e saj.

Normalisht nuk mund të lihen pa u vënë re format e saj perfekte, madje  duket vërtet seksi teksa mbulon gjoksin vetëm me duar. Të njëjtën gjë mund të themi edhe për brunen simpatike që shoqëron Andrejan./Blitz.al/

a51480575575 a61480575578

 

 

Shperndaje