Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Modelja e njohur pozon nudo: “Kjo foto është për bashkëshortin tim”

Modelja e njohur pozon nudo: “Kjo foto është për bashkëshortin tim”
March 22
12:28 2018

Ajo është gjithmonë provokuese dhe di si të marrë vëmendjen e mediave. Po flasim për modelen e njohur Emily Ratajkoëski. Ajo ka postuar një foto në Instagramin e saj ku shfaqet tërësishte zhveshur, duke mbuluar me dorë gjoksin e saj.

Ajo fotos i ka bashkangjitur edhe një shkrim ku thuhet: “Duke pozuar për bashkëshortin tim”.

Posing for my husband like

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Nuk është hera e parë që Emily ka pozuar nudo, fotot provokuese nga ana e saj nuk mungojnë asnjëherë por këtë herë duket se qëllimi i fotos ka qënë bashkëshorti i saj dhe foton ka zgjedhur ta bëj në një ambient jashtë shtëpisë nën rrezet e diellit.

Komento
Shperndaje