Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Modelja e njohur flet hapur: “Isha një vajzë 12-vjeçare por njerëzit më shikonin si 21-vjeç”

Modelja e njohur flet hapur: “Isha një vajzë 12-vjeçare por njerëzit më shikonin si 21-vjeç”
January 04
17:20 2018

Emily Ratajkowski është padyshim një nga femrat më të pëlqyera në botë dhe këtë herë ndryshe nga herët e tjera ka pozuar e veshur për revistën “Harper’s Bazaar Arabia”.

Ajo gjithashtu ka dhënë një intervisë ku ka folur hapur për një zhvillim të parakohshëm që ka patur gjë që i ka ndikuar edhe në adoleshencën e saj.

“Isha një vajzë 12-vjeçare me gjoks dhe njerëzit më shikonin si 21 vjeç. Ishte e vështirë për mua që ta kuptoja perceptimin e njerëzve për mua. Doja thjesht që të më linin rehat”, ka thënë Ratajkoëski. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje