Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Modelja e njohur e “Victoria Secret” sapo na zbuloi “surprizën” e saj më të bukur

Modelja e njohur e “Victoria Secret” sapo na zbuloi “surprizën” e saj më të bukur
August 21
15:00 2018

Modelja e “Victoria Secret” Lily Aldridge është përsëri shtatëzënë. Bukuroshja 33-vjeçare është në pritje të fëmijës së saj të dytë.  Ka qenë vetë ajo që  e ka bërë publik lajmin  nëpërmjet një postimi në profilin e saj në Instagram. Lily postoi një foto në plazh me bikini, ku tregonte barkun e saj me mbishkrimin “Surprizë”. Modelja ka marrë shumë urime  nga fansat si dhe nga koleget e  si Kendall Jenner, Karlie Kloss, Ashley Graham e Chrissy Teigen.

Komento
Shperndaje