Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Modelja Bar Refaeli bëhet nënë për herë të parë

Modelja Bar Refaeli bëhet nënë për herë të parë
August 12
12:20 2016

Supermodelja Bar Refaeli është bërë nënë për herë të parë.  Ajo është martuar me biznesmenin Adi Ezdra në shtator  2015 dhe në janar ka lajmëruar se ishte në pritje të  një fëmije, nëpërmjet një fotoje në Instagram.

Të enjten, Refaeli ka lajmëruar ardhjen në jetë të vajzës, Liv, në spitalin “Ichilov” në Tel Aviv. Bar Refaeli ka postuar shumë momente nga shtatzënia në Instagram dhe  ka thënë se dëshiron një familje të madhe dhe shumë fëmijë në të ardhmen./Blitz.al/

Shperndaje